روشل

  • مهدی جهانی
  • 647 بازدید
  • 0 نظر

هر آنچه نیاز دارید تا راجع به مسابقات ویلچری بدانید

چه کسی می تواند شرکت کند؟

مسابقات ویلچر برای هر کسی که دارای معلولیت مقدماتی است. این شامل ورزشکاران آمپوته، آسیب نخاعی، فلج مغزی و یا حتی ورزشکاران با اختلال بینایی است (تا زمانی که آنها دارای معلولیت دیگری نیز باشند). ورزشکاران بر اساس شدت ناتوانی خود طبقه بندی می شوند.

 

طبقه بندی ها

T51-T58 طبقه بندی برای ورزشکاران رشته ای است که به علت آسیب نخاعی در ویلچر  یا یک آمپوته هستند. T51-T54 برای ورزشکاران در ویلچر  است که به طور خاص در حوادث مسیر رقابت می کنند. (مانند مسابقه ویلچر .)

 

طبقه بندی T54 یک ورزشکار است که از کمر به طور کامل عملکردی دارد. ورزشکاران T53 حرکات محدودی در شکم خود دارند. ورزشکاران T52 یا T51 حرکات اندام فوقانی خود را محدود کرده اند.

 

ورزشکاران با فلج مغزی دارای رهنمودهای مختلف هستند. کلاس های آنها بین T32-T38 می باشد. T32-T34 ورزشکاران در ویلچر  هستند. T35-T38 ورزشکارانی هستند که می توانند ایستاده باشند

 

مسابقه مسابقات اسب سواری کجا برگزار می شود؟

پارالمپیک تابستان میزبان رقابت مسابقه ای با ویلچر  نهایی است. در واقع مسابقات ویلچر  یکی از محبوب ترین ورزش های پارالمپیک است که در سالهای 1960 به عنوان بخشی از بازی ها بوده است. اما درست مثل آماده شدن برای مسابقه یا ماراتن، شما مجبور نیستید بخشی از "تیم" باشید مشارکت و آموزش با این حال، پارالمپیک ها مسابقات مقدماتی را برگزار می کنند.

 

درست مثل هر کسی که برای مسابقه آماده می شود، فردی که برای مسابقه در ویلچر  آماده می شود، می تواند به سادگی یک مسیر عمومی را پیدا کند و تمرین روش و استقامت خود را بهبود بخشد. گاهی اوقات ممکن است نژادهای در حال چرخش محلی را که می توانید در آن مشارکت کنید پیدا کنید. فقط "مسابقه با ویلچر " گوگل و نام کشور شما.

 

چند مدرسه همچنین اجازه می دهد که ورزشکاران ویلچرها در کنار تیم مدرسه رقابت و تمرین کنند. مدارس که مشارکت می کنند ممکن است یک رکورد از زمان های ورزشی را نیز حفظ کند، بنابراین می توان آن را با سایر ورزشکاران صندلی چرخ دار در مدارس دیگر مقایسه کرد.

 

چگونه ورزشکار باید مسابقات ویلچر  را انجام دهد؟

مسابقات ویلچر نیاز به یک ورزش خوب خوب دارد. رانندگان باید دارای قدرت بدنی بالا باشند. و تکنیکی که برای چرخش ویلچر  استفاده می کنید، می تواند زمان زیادی برای استراحت باشد. همچنین، ورزشکاران بیش از 200 پوند توصیه نمی شود که در مسابقات ویلچر  شرکت کنند.

 

راننده های ویلچر  در صندلی های خود به سرعت 30 کیلومتر / ساعت یا بیشتر رسیدن. این نیاز به تلاش جدی دارد. با توجه به قوانین، هیچ چرخ دنده مکانیکی یا اهرم برای استفاده از صندلی استفاده نمی شود. چرخ های دستی تنها با مقررات مطابقت دارند.

 

آیا باید یک صندلی مسابقه ای سفارشی بپردازم؟

پاسخ کوتاه بله است. اگر میخواهید یک صندلی دوست بدید آن را امتحان کنید، سپس می توانید. اما اگر شما در مورد مسابقه جدی (و امن) باشید، به صندلی سفارشی طراحی خواهید شد.

 

صندلی های مسابقه مانند چرخ صندلی های معمولی نیستند. آنها دارای دو چرخ بزرگ در پشت و یک چرخ کوچک در جلو هستند. شما ممکن است بتوانید ویلچر  روزانه خود را سریع ببرید، اما هرگز به سرعت به عنوان ویلچر  ورزشی نخواهید رسید.

 

فراتر از آن، یک صندلی مسابقه باید به صورت سفارشی ساخته شود تا متناسب با بدن شما باشد. اگر صندلی شما را مانند یک دستکش مناسب نباشد، می توانید ناراحت کننده باشید، و همچنین به بهترین توانایی خود عمل نکنید. بنابراین اگر قبلا در رقابت قرار دارید، می خواهید صندلی سفارشی برای شما ساخته شود.

 

افزایش مسابقات با ویلچر

Invacare Top End باعث می شود صندلی های رقابتی مسابقات جهانی شناخته شده باشند. اگر شما علاقه مند به مسابقه با ویلچر  هستید، با نماینده محلی Invacare تماس بگیرید و با آنها صحبت کنید و به دنبال یک صندلی مسابقه ای باشید. شما می توانید اطلاعات دفتر خانه خود را که در کشور در سمت چپ این صفحه ذکر شده است پیدا کنید. آنها به شما کمک می کنند بهترین نوع صندلی را پیدا کرده و به شما کمک کنند تا مناسب را انتخاب کنید.

منبع ترجمه

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها